HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: uto sij 26, 2021 13:30.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: PRAVILA VEZANA UZ OBJAVE DOGAĐANJA NA FORUMU
PostPostano: sri vel 16, 2011 11:06 
Off roader

Evo mene opet, iako sam pred pod opomenom i to ni zbog ćega već samo radi zajebancije i ne razumijevanja ( čitaj nepismenosti ) nekolićine njih. I dalje sam spreman pomoći ovom forumu iako će opet netko reći da zalijevam ulje na vatru ali ja to gledam ( a vjerujem i zdrava strana ovog foruma ) kao dolijevanje vode na žar u smislu gašenja vatre i vraćanja sve na početak gdje smo nekad bili i gdje je sve funkcioniralo OK.
Pa Kaže: :fu :mahanje ( nemam suzuki da mogu oba lakta izbaciti kroz prozor dok služam narodnjake pa moram samo lijevi lakat ) :hihi
I dalje sam spreman, prvenstveno kao forumaš ( ćitaj: Jeep Forever ) a tek posle kao firma ( čitaj: firma) pomagati i podupirati ovaj forum, novčanom pomoći ( možete slobodno čitati: reklama ) iako po meni neisplativa u ovom ponuđenom iznosu.
Dakle, i dalje sam spreman ponuditi 3X po 50,00€ za 3 banera ( iako ih ne dobivam tamo gdje sam zaželio ) ali spreman sam na ustupke bude li administracija isto tako fleksibilna i spremna na ustupke.
Da bih novac uložio u reklamu, tražim od iste da ta reklama bude, ćista, uredna i vidljiva ( čitaj smirena i lijepa za oći a ne zla po moju tvrtku ). Stoga jedini uvjet koji od marketinga tražim je da reklame, kako moje tako i tuđe budu vidljive i klikane, a to nećemo postići ovim naćinom ( restrikcijama ) i putem koji je ovaj forum krenuo. pogledajte malo klikove u zadnjih par dana od kad je počela ova rasprava i promjene na forumu. Pao je drastićno i po gledanosti i po kvaliteti. Nema više tehnićki sadržajnih pitanja, odgovora, zbivanja....
Zar je teško se vratiti korak unazad, zar je teško prihvatiti da smo išli u krivom smjeru i da tim putem krećemo u ponor.
Evo moji prijedlozi:
-dozvolite što više informacija na forumu tako što ćete dozvoliti slobodne objave druženja, utrka, radnih sastanaka klubova i vožnji....
- dozvolite svim forumašima da linkaju gdje god hoće, pa makar i sve linkali na Zena ili nekog trećeg a nijedanput na mene. Ljudi će samo procijeniti tko je najbolji, najeftiniji i najljubazniji ( ja naravno :fu )
- Prihvatite li ove promjene ( a ja se obvezujem da neću dati niti jednu najavu druženja i vožnji organiziranu sa moje strane ( tek da dokažem AFE da sve što radim ipak nije iskljućivo u mom interesu već u interesu foruma i većine njih na njemu čitaj: korisnika )
Ako Administracija znade zbrojiti 2+2, shvatit će da je ova moja ponuda puno bolja nego oćekivati da će:
- 7 klubova platiti po 150,00kn za objavu utrka. 7 klubova u HR ( ozbiljnih naravno :cig ) niti nemamo.
- te da ću ja nešto značajno zaraditi reklamama kad i onako cijeli klub i administracija linka isklućivo na moje konkurente :plač , bit će da su svi istrgali već godinama tipku 4 :uh pa zato ne pišu moj link nikako. :fig
- te dijelove za Ladu i suzuki skoro da i nemam ( osim ovjesa ) a to u HR a pogotovo forumaši ne kupuju :lj :be
Oćekujem konstruktivan i ozbiljan odgovor ( ne od Schnee i od AFE ) već iskljućivo od marketinga te predračun na faks: 052 428 565
Srdaćan pozdrav svim forumašima pa otkud i gdje bili
Jeep Forever, alias 4X4 xxx

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži: