HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: čet pro 02, 2021 20:37.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Jeep GC WG - modifikacije motora
PostPostano: uto srp 21, 2020 12:58 

Pozdrav,
već nekoliko godina vozim GC WG 2.7 CRD 2004god. Kupio ga polovnog, sada ima cca 225tkm. To je napravio na normalnoj cesti, vrlo rijetko je vidio malo makadama.
I u originalnoj izvedbi mi izgleda dobro tako da nisam ništa modificirao, samo redovito održavanje, a i toga je bilo dosta (to je Jeep!)
Međutim, pošto ga isključivo koristim na asfaltu puno su mi bitnije vozne karakteristike na normalnim cestama nego offroad. I to mi je bio prvi šok kada sam ga počeo voziti, . Vozim se prema Plitvicama i hoću preteći kamion, pritisnem gas a on ubrzava ko mrtva krava........ :shock:
Naj prije sam mislio da nešto nije u redu sa motorom, ali ne, sa motorom je bilo sve u redu, čak je u izvrsnom stanju. Jednostavno, morao sam se naviknuti da on nema vozne karakteristike normalnog auta (to mi je bio prvi terenac).

Sve dok nisam lutajući po bespućima Interneta naišao ne neke Njemce koji se bave WG-ovima. I tamo našao ono što sam priželjkivao: modifikacije motora.
Ukratko, sada imam ugrađeno blokadu AGRa i EKASa, te novi motor-management software.
Nemojte me pitati za detalje funcioniranja, ali mogu reći da se sada WG vozi skoro kao normalni auto :D :ha
Pozdrav,
Corto

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži: