HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pon stu 11, 2019 21:39.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 12:43 
Off roader

ja nisam isa, posto je HK. moarala na put u nedelju pa nije isla.
valjda ce napokon sljedeca g. bit da dođen , kako kazu 3 sreca :lol: :lol:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 13:15 
Off roderica

eto i mene… :D
neba i ja smo ostali do kraja i tek smo nakon ciscenja i pospremanja krenuli doma - i najiskrenije, sinoc nakon tusiranja jednostavno vise nisam imala snage bilo sto tipkati, a kamoli slike pregledavati ili ista po tom pitanju.
ne znam kako je bilo bruni, ali ja komotno mogu reci da su me oni "ispred" balzamirali prasinom, hehehe

kad dodjem danas navecer doma, krecem sa teksticem i obradom slikica…

u svakom slucaju, zelim zahvaliti svima koji su nasli vremena i navratili u kutinu - bez obzira bili oni 1 ili 2 dana :)
hvala na pohvalama i stvarno se nadam da vam je svima bilo lijepo i da ste se dobro proveli.

zao mi je sto nisu svi koji su najavili dolazak - dosli, ili sto bar na vrijeme nisu javili da nece moci doci obzirom da je jako veliki broj off roadera najavljivao svoj dolazak, no ima i onih koji NIKADA ne dolaze tamo gdje ne vide neku korist (npr. ako nisu pehari u pitanju i sl.)

e pa svi vi koji ste ostavili svoje obveze i posao te navratili u kutinu na druzenje sto se mene tice - imate najveci pehar makar zbog toga niste niti dolazili :)

nas lerki stvarno ne propusta posjet NIKOME i to na bilo koji nacin (suvozac, vozac, gledatelj…) i mislim da nije zasluzio takvo ponasanje od strane nekih klubova…
to je moje osobno misljenje i vjerujem da svi znaju koga to ide - vidi se tko posjecujem makar i bez auta trke i druzenja, a tko ne…

i jos samo da kazem da je meni bilo super i da ne znam kako bi proslo da je vozila bilo vise…
ovako je bilo "intimnije" i lakse je kolona bila pod kontrolom :)

slikice stavim navecer nakom obrade…
nadam se da idemo zajedno u klanu….

p.s.
neba, jesi razmislio o clanstvu u ort kutina?!
hehehe, kaj cekas?! :shock:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 13:35 
Off roader

Kaj je je ali Lerki je zakon. Koliko se taj covjek natracao kao da je sudjelovao na maratonu 42 km,a ne na off road voznji.

Lerki :fg1 :pehar deal

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 14:30 
Moderator

2 schnee
Kako jesam li razmislio ? Za mene je to gotova stvar. Čekam pristupnicu ili takvo što (he, he). Ljudi su me nahranili, napojili i dobro zabavili pa kaj bih još više trebalo razmišljati ! :D :D :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 15:42 
Off roderica

hehe, nemoj se zaletavati dok ne cujes kolika je clanarina :D
....sala.... uglavnom, i suvozac te ceka, hehehe

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 20:40 
Off roader

pozdrav svima!
(kad ste me "natjerali" na forum :) )

zahvaljujem svima na dolasku i ovim pohvalama koje čitam ovdje, a tu sam jer i ja želim javno zahvaliti:

-mornarici iz hruševca kupljenoskog, koja je usidrila svoju malu lađu od suzukija da služi kao odskočna daska kupačima na banovskom jezeru
slika
slika
slika

-lijep pozdrav i zahvala Borisu i Jasni iz Nove Gorice (Slovenija), off roaderima bez granica
slika
slika

-šefe, šefe, hvala ti na dolasku – vidimo se na XXL i S croatia trophyju

-tko kaže da great wall i frontera nisu treneci – kad se hoće, sve se može, i preko kolotečina i preko panjeva odvezli su trasu besprijekorno
pohvalno za SUV vozila, a vama hvala što ste vikend proveli s nama

-pozdrav i zahvala također i posadi zelenog defendera iz zagreba

gdje je off road – oni su svuda i zato posebna zahvala:

-bruni koji je dojahao svojom lakom konjicom na 3 klipa prekinuvši godišnji da bi došao u KT
-križevačkoj ekipi posebno stričeku jadri i gladnom švecu
-branku kockici
-draganu perković
-sokoliću i mati iz vrbovca
-vau-vau familiji vinceković
-nebi iz karlovca (u lici) :twisted:
-rolandu, daliboru te goranu i njegovoj obitelji iz uspona 4x4 (dokaz da kvarner i istra nisu tako daleko, vidimo se za 2 tjedna u klani)

i na kraju, najljepša hvala medijskom pokrovitelju TV Netu, te sponzorima koji su omogućili ovo druženje i odredu izviđača betlehem na velikoj pomoći u organizaciji 2. OR druženja kt

ako sam koga zaboravio spomenuti, valjda će mi oprostiti, a ak se sjetim, eto mene opet ovdje :idea:

lerky

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 20:47 
Off roader

Neba je napisao/la:
2 schnee
Kako jesam li razmislio ? Za mene je to gotova stvar. Čekam pristupnicu ili takvo što (he, he). Ljudi su me nahranili, napojili i dobro zabavili pa kaj bih još više trebalo razmišljati ! :D :D :D

stvar riješena :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon srp 30, 2007 20:59 
Off roader

alan ford eskort je napisao/la:
Kaj je je ali Lerki je zakon. Koliko se taj covjek natracao kao da je sudjelovao na maratonu 42 km,a ne na off road voznji.

Lerki :fg1 :pehar deal

znao sam da sam nekog zaboravio u zahvalama!
maratonac zahvaljuje na dolasku :D , a valjda će druge godine u planu biti dva dana ostanka :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto srp 31, 2007 11:22 
Off roader

lerki? a jel postoji mogučnosti da mi pošalješ cd s tim izvještajem od tv kutina?

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto srp 31, 2007 18:53 
Off roader

ti ne budeš dobio ništa ljut3 jako smjesno jer nisi kolegijalan - tj. nisi htio "dijeliti" curu, već si ju stalno vozao u svom hoveru :nene hehE hahA

a za materijal, poruka svima da ako nabavimo sirovinu ili obrađeni materijal, dostavljamo svim sudionicima.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: