HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: uto ruj 17, 2019 20:53.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 v8 kupnja
PostPostano: pon kol 26, 2019 23:07 

Pozdrav,
u planu sam kupiti gore spomenutog terenca, glavna svrha bi mu bila po gradu i za vikend lagana "šetnja" po prirodi. Godinu koju ciljam jest 99 pa do 04. Radi vožnje u gradu kontao sam da ga uzmem sa plinom ili ga ugradim.
Pa vaša mišljenja za plin i kupnju samog terenca. Znam da ima starih tema za ovog terenca, iste sam prelistao i pogledao savjete pri kupnji. Uglavnom tema je otvorena da vidimo ima li pozitivnih ili negativnih iznenađenja sa Jeep-om. Volio bih više pozitivnih iznenađenja :lol: :lol: :lol:

Vrh

Naslov: Re: Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 v8 kupnja
PostPostano: čet kol 29, 2019 07:54 

Mislim da si već sve mogao pročitati u nekim temama.
Najbolja opcija je 4.0, nepoderiv motor.
Koliko vidim iz Mostara si, a znam da tamo ima dijelova za Jeepove koliko god želiš, tako da sa pronalaskom istih nećeš imati problema.
Moj 4.0 troši cca 17 litara plina kombinirane vožnje, po gradu i 20.
Treba provjeriti pri kupnji pogone i neke njegove boljke, od vozačevog sica na kojem vodilice znaju pohrđati i popucati, ako je dvozonska klima provjeriti da li klapne dobro rade, da nisu popucale itd.
Koliko mi je moj već zadao glavobolja i problema, toliko ga i dalje obožavam. Velik je, ali opet ne prevelik kao drugi terenci.
Najviše mu zamjeram zadnju klupu koju su retardirano napravili, tako da sjediti iza na dužim putovanjima je koma, ali šta te briga, ti ćeš ionak voziti. :mrgreen:

Što se tiče V8 i plina. Koliko sam čuo od kolege sa foruma, ne vole plin zato jer imaju aluminijske blokove.
Za ostalo iskreno ne znam, možda se netko sa više iskustva javi.
Znam jedino kad sam razmišljao o kupnji 4.7 da 1999 ima 4 brzine, dok noviji 5, ali to se može riješiti sa ugradnjom kompjutera sa novijeg godišta.

Nadam se da sam pomogao, a možda se javi netko drugi sa nekim drugim savjetom. :mrgreen:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: