HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet stu 22, 2019 07:55.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri tra 12, 2006 13:45 
Moderator

JF napisao [, dali je utrka bila teška? Moje mišljenje e NE, zanivljiva DA, kvalitetno odrađena NE.[/quote]

JF napisao....Da je utrka bila teška, bila je, ........A organizator je ćinio ćuda da bi umanjio sve te prirodne prepreke te ućinio da se ljudi ipak voze i guštaju u vožnji.

DAJ MOLIM ODLUCI SE!!!

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri tra 12, 2006 23:35 
Off roader

Sudjelovanje u diskusijama na ovom forumu je usporedivo sa spavanjem s djecom. Probudis se popisan i jos te optuze za pedofiliju. ORT Vrbovec je organizirao zaista pravi offroad event, nadam se da ce i sljedeci biti takav. Ja cu ga voziti svakako. Za sve one koji neznaju, da bi se istrasirao takav roadbook potrebno je veliko iskustvo i dugotrajan rad na terenu. Organizacija samog eventa takodjer je veliki posao. To bi svaki normalan trebao postovati. Na ovom forumu to, hebi ga, nije slucaj. Ovdje neki RODER(valjda musko od RODE, pravilno bi bilo RODAC) isti dan kad se logirao dozvoljava sebi onakav post. Pa mu onda nasa Anka-partizanka zazeli dobrodoslicu i jos ruzno napadne ORT Vrbovec, umjesto da mu objasni da mu je pisanija uvredljiva i bez veze. Sljedecu dobrodoslicu ovom RODCU je zazelio JF. Bas me zanima dali bi RODCU zazelio dobrodoslicu da mu je popljuvao IC. I dakle, kad sm ja odreagirao onda sam ja bezobrazan. OK, racunajte na jos takvih bezobrazluka. Sto se tice mog ranog odlaska, rano mi je crklo vitlo, pa sam rano odustao,te rano popizdio i otisao doma i kad sam malo kasnije dosao ksebi poceo sam zivkati telefonom sve koji su ostali i tako citav dan i sljedeci do popodne. Vjerujem da sam bio bolje informiran o tijeku utrke od nekih koji su bili na licu mjesta. Uglavnom, ORT Vrbovec zasluzuje cestitke,a ne kritike. Uostalom kaze se da nije bitno sto se govori nego TKO govori. LR.

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri tra 12, 2006 23:42 
Off roader

2 schnee, tebi nije dovoljno sto generiras jalnusko-diletentski mentalitet na forumu, nego si pocela kaiti ljudima u cizme. Otkrit ces da je to jako, jako kontraproduktivno. LR.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet tra 13, 2006 07:00 
Site Admin

Citat:
Uostalom kaze se da nije bitno sto se govori nego TKO govori. LR.

upravo tako :wink:
nemam ni sada vremena, ali pokusati cu naci nesto vremena ovih dana za osvrt na postove

u svakom slucaju evo brzinski odgovori na zivkanje svih s tvoje strane jer moram na posel:

Citat:
Citat:
I jos nesto, nista nitko nije radio u potaji i ako tvrdis da si to vidio onda kakis. a ako ti je to netko ispricao onda taj kaki,

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon tra 17, 2006 21:06 
Site Admin

evo konacno sam ulovila malo vremena da OPET kazem svoje MISLJENJE, svidjalo se to vama ili ne.
mada se cini da je pocelo postom "rodera" (valjda ce se jednom predstaviti pa da znamo tko je on) koji je SAMO izrazio svoje misljenje i otvoreno postavio pitanje - kao sto to i svi vi/mi ovdje radite/mo, to sve traje vec neko vrijeme, a vezano je uz sve organizatore.
problem je u tome sto nitko ne cijeni iskrenost i kritiku ili misljenje - osim u slucaju KADA JE SVE ISTO KAO I KOD OSTALIH.
neki se usude (bilo pod nikom, bilo pod pravim imenom ili nikom pod kojim su znani) reci sve sto misle, drugi pak ne dozvoljavaju ostalima da imaju vlastiti stav.

dio mojeg posta ide ovako:
Citat:
- u svakom slucaju, u vrbovcu se niti jedne stavke iz prijedloga pravilnika nisu pridrzavali.

koliko vidim iz postova, nitko nije shvatio bit, svi se "kacite" na samu utrku sto bi znacilo da nitko nije pravilno procitao ovaj dio.
taj dio se odnosi na ovu najavu organizatora:

"Bez obzira na daljnji tijek razvoja situacije, ORT Vrbovec je spreman prilagoditi utrku koju smo najavili za početak travnja (08. i 09.) ovom Pravilniku te u suradnji sa ostalim off road kolegama testirati izglasane stavke na licu mjesta.
Da ne bi bilo zabune, mi ćemo ove godine po prvi puta imati 2 natjecanja, no u bodovanje za Kup ući će samo ono u 8. mjesecu.
Travanjska utrka koju smo planirali napraviti u sklopu EU Cupa, poslužit će kao pilot-projekt koji ćemo prilagoditi upravo izglasanom Prijedlogu pravilnika te na taj način realnije uvidjeti kako "stvar" funkcionira.
Obzirom da je bilo govora o tome da li treba bodovati svaki posebni ispit ili ne, mi nudimo rješenje u vidu testiranja oba načina na našoj prvoj utrci.
Tako ćemo road book podijeliti na nekoliko dužih, te nekoliko kraćih posebnih ispita i na kraju ponuditi dvije varijante:
a) zbrajanje vremena posada na svim posebnim ispitima;
b) zbrajanjem vremena posada na pojedinačnim posebnim ispitima te podijeliti bodove prema vremenu obavljanja istih, a nakon odvoženih posebnih ispita zbrojiti bodove posada.
Time želimo utvrditi koji je sistem bolji, a rezultati sa natjecanja (na oba načina) poslužiti će klubovima u definiranju stavke da li ćemo mjerodavno ostaviti vrijeme ili ćemo bodovati svaki posebni ispit."

i sad mi recite sto sam ja krivo napisala?!
valjda ne moram vaditi stavke iz prijedloga pravilnika - koji su, onak, usput, prihvatili svi prisutni klubovi jer su ga takvog sami iskreirali?!

2zen
Citat:
- …Sto se tice diskvalificiranja posada to se moglo malo drugacije regulirati ali ne treba zbog toga suditi organizatora, to treba prvenstveno biti sramota za posade jer kako netko nije u stanju uzeti jos 20 litara goriva sa sobom, ili sidro za winchanje ili bilo sta sto bi moglo zatrebati…
…ali u medjuvremenu decki su okrenuli auto na kotace, ali moraju biti svjesni da sam im ja rekao da me ne okrecu. To je bila dobra volja organizatora jer su vidjeli da sam debelo vodio trku i mislili su da cu biti jedini auto koji ce zavrsiti pa ajde da bas i taj nesretni ne crkne . S tim sam vam htjeo reci da su i posade krive kad dobiju pomoc sa strane i onda na dodjeli nagrada mudro sute i primaju pehare….

je zen, u pravu si…
diskvalifikacija posada se trebala drugacije regulirati - ali ako se uzme u obzir da je NAJAVLJENO pridrzavanje stavki iz prijedloga pravilnika, ispada da je time i definirana diskvalifikacija.

npr. Članak 12.
Posadama koje su u konkurenciji nije dozvoljena pomoć njihovih pratećih timova ili bilo čija (pomoć izvana) osim sudionika koji su još uvijek u konkurenciji.
Konkurentna je svaka posada koja nije odustala (iz bilo kojeg razloga) - odnosno natjecateljska posada u sklopu posebnog ispita.
Svaka posada koja prihvati tuđu pomoć osim pomoći konkurentnih natjecateljskih posada biti će isključena sa natjecanja.

2jeep
Citat:
- Jest opci pravilnik je donesen(prijedlog). Utrka je organizirana po njemu. Nije se u potpunosti postovao a posebnog pravilnika nije bilo, ako sam dobro informiran. Zasto onda polemika.
- ali i onda bi morala vrijediti pravila koja smo sami donijeli.

1. utrka je najavljena da ce biti prema prijedlogu pravilnika (a nije bila u sklopu najave);
2. posebni pravilnik je donesen od strane organizatora (njime se definira sve izvan PP-a);
3. polemika zato sto neke zanima konkretan odgovor na postavljena pitanja (samo treba konkretno odgovoriti, kaj ne?!)

2slavek
Citat:
- Molio bih sve vrhunske strucnjake koji super dobro komentiraju i kritiziraju da organiziraju utrku,pa svojim radom i konkretnim primjerom pokazu i dokazu da se utrka moze organizirati bez greske.
Hvala Vam svima.

ukoliko se ovo odnosi (i) na mene, nikad nisam ni pomislila da sam vrhunski strucnjak, sto opet ne znaci da kao laik ne mogu (ili ne smijem) komentirati bilo koje natjecanje (bilo rijec o autocrossu, rallyu i sl. ili cak i o off roadu), a ako sam prisutna i ako znam sto je najavljeno.
ako si pazljivo citao, onda si mogao vidjeti da se niti jednom nisam osvrnula na samu utrku (jer je po meni staza mrak, a samim time i trud tvog kluba), znaci teren i sve ostalo vezano uz to, vec sam samo napomenula da je u najavi bilo receno da ce ovo biti pilot-projekt po PP-a, a nije bio.
nisam ja najavila tu trku na taj nacin.
i uopce se ne smatram krivom za napisano jer iza svega recenog/napisanog (ma kako bolno bilo) treba stajati - bilo to s moje, tvoje ili bilo cije strane (uvijek).
trasiranju, utrci, organizaciji i svemu ostalom svaka cast, ali nitko mi ne moze reci da najava hard road booka VR2006 nije isla tako kako je i najavljena i da se u skladu sa najavom i postupalo.
jel bila tako najavljena?

2geras
Citat:
- SRAMOTA SVIMA VAS KOJE KRITIZIRAJTE TU UTRKU!!!!!
STIDITE SE, FUJ.....
ZAHVALIO BI SVIMA KOJE SU ORGANIZIRALI, NARADILI I OMOGUCILI ODLICNA UTRKA.

slazem se s tobom sto se tice zahvale, ali se ne slazem da je "sramota" kritizirati utrku jer utrku ja nisam kritizirala, vec (po tko zna koji put napominjem) da je u najavi islo jedno, a u realizaciji je bilo nesto drugo.
kritika ili ne, ali potakao ju je organizator najavom.
vjerujem da cak i ti volis znati sto nije dobro u tvojoj firmi kako bi to za slijedeci put mogao poboljsati.

2lr
Citat:
- Sudjelovanje u diskusijama na ovom forumu je usporedivo sa spavanjem s djecom. Probudis se popisan i jos te optuze za pedofiliju. ORT Vrbovec je organizirao zaista pravi offroad event, nadam se da ce i sljedeci biti takav. Ja cu ga voziti svakako. Za sve one koji neznaju, da bi se istrasirao takav roadbook potrebno je veliko iskustvo i dugotrajan rad na terenu. Organizacija samog eventa takodjer je veliki posao. To bi svaki normalan trebao postovati. Na ovom forumu to, hebi ga, nije slucaj. Ovdje neki RODER(valjda musko od RODE, pravilno bi bilo RODAC) isti dan kad se logirao dozvoljava sebi onakav post. Pa mu onda nasa Anka-partizanka zazeli dobrodoslicu i jos ruzno napadne ORT Vrbovec, umjesto da mu objasni da mu je pisanija uvredljiva i bez veze.

- 2 schnee, tebi nije dovoljno sto generiras jalnusko-diletentski mentalitet na forumu, nego si pocela kaiti ljudima u cizme. Otkrit ces da je to jako, jako kontraproduktivno. LR.

naravno da sam mu pozeljela dobrodoslicu jer je konacno netko otvoreno pitao sto ga muci.
a reci mi zasto ti mislis da je "ruzno" to sto sam napiala?
vjerojatno ne bih napisala da nisam imala povoda - a povod je najava natjecanja prema PP-u.
ti stalno pises ruzno o svima (od vozila pa do forumasa), a nemas nista konkretno na temelju cega bi to mogao (smio, trebao...).
toliko ti je primitivan rijecnik i shvacanje da je to strahota, ali obzirom da nas ima svakakvih, nije na meni da te pokusam razuvjeriti (vjerojatno je i nemoguce).
inace, lijepo je primati pohvale, ali treba se znati nositi i sa kritikama.
sa pohvalama se svi mogu nositi, no kada se izbaci i neka kritika, to je vec "nemoguca" situacija i rijetko ko ima petlju priznati i reci:
da, trebalo je… ali nije.
drugi put ce biti bolje, a kritika je primljena na znanje.

toliko - sto se tice mojeg misljena.

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto tra 18, 2006 10:11 
Moderator

:) :D :) :D Lijepo si ovo odgovorila i u svemu se slazemo. Popraviti treba pogresno i primijeniti (ukljuciti) propusteno.

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto tra 18, 2006 23:03 
Site Admin

hvala jeep, ali mislim da JA nisam nista krivo napisala vec da sam govorila o cinjenicama.
to sto se povrsno cita i sve ode u krivom smjeru - isto nejde meni na kicmu.
taman i da sam nesto krivo napisala, neka me se onda ispravi sa konkretnim odgovorima i ispravcima.
boze dragi, pa ljudi grijese, to je od uvijek tako :D
kaj ne?! :wink:
jedino sto ja ne smatram da sam ista krivo napisala - sve dok me se ne razuvjeri. :cry:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Forum je zaključan Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 27 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: