HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: uto kol 20, 2019 22:10.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Da li bi volio na jednom mjestu čitati o svim off road događanjima?
Da 100%  100%  [ 3 ]
Ne 0%  0%  [ 0 ]
Ne znam 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Objave na portalu...
PostPostano: čet ožu 14, 2019 00:31 
Site Admin

ekipa,

ako organizirate druzenja, trke ili slicno, i ako zelite podijeliti info o tome na portalu, posaljite informacije na schneehr@gmail.com

informacije bi trebale sadrzavati sve ono sto bi i vas zanimalo da zelite otici na neki event…

kada, gdje, startnina/kotizacija, da li po osobi ili po vozilu (bez obzira koliko je osoba u vozilu), spavanje/smjestaj, organizator i njegov kontakt broj, mail, fb, eventualno zadnji rok za prijave…

bilo bi dobro da posaljete i nekoliko slika koje zelite da se objave uz tekst, s time da bi trebalo navesti i autora slika… ako nemate, onda ide nesto prigodno od mojih slika (s druzenja, trka…)

ako je dovoljno rano za prvu najavu, slobodno posaljete nakon nekog vremena dodatne informacije ili podsjetnik…

isto tako, ako zelite nakon događanja napisati kako je bilo, koliko je vozila sudjelovalo npr., sta se sve desavalo, zahvaliti ljudima, spomenuti sponzore (na portalu nema cenzure, slobodno se navedu sponzori, pokrovitelji, zahvali im se i sl.), trebati ce vam i za drugi put, a moze im se lijepo vidjeti da ih niste zaboravili…

mozete poslati vise slika nakon događanja pa se slozi mala galerija…. (opet, treba navesti autora/autore)…
ako imate linkove na videa, kopirajte ih uz tekst…

ovo se ne odnosi samo na "sluzbena" događanja…
slobodno se moze poslati tekst, slike, linkovi na videa i sl. za sve koji to zele…
znaci, skupite se tu na forumu ili privatno zapalite u sumu ili blato, znaci ono iz teme "neformalno" npr., napisite ili dajte nekome neka vam napise makar i kraci tekst, posaljite bar 2-3 slike (sto je tekst duzi, vise slika u samoj objavi)…

ako znate za nesto zanimljivo sa fb, twittera, instagrama ili sl., posaljite mi na mail link ili eventualno javite organizatoru ovo...

ako imate dobru i kvalitetnu sliku, posaljite i u subjekt maila samo napisite nesto tipa "slika mjeseca" ili "izbor slike" ili bilo sto slicno…

meni je vremenski malo teze pratiti sve grupe, klubove itd., bilo ovdje, bilo na faceu, ili sl. i cesto mi se desi da vidim tek kad je nesto vec gotovo…

ovo vas nista ne kosta, osim malo vremena i dobre volje…

:mahanje :mah

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži: