HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: uto ruj 17, 2019 20:57.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koji terenac odabrati?
PostPostano: sub vel 02, 2019 13:50 

Bok ljudovi!

Evo nakon dugo vremena vam se javljam da vam kazem da je vozilo kupljeno. Hvala jos jednom svima na pomoci. Znam da postoji tema gdje se moze vozilo predstaviti ali evo ukratko cu vam tu napisati da je odluka ipak pala na Kia Sorento 2.5 crdi iz 2008. Kako stvari stoje mislim da ga necu dizati jer ono sto bi ja htio je malo pre skupo a sa onim distancama nebi to ipak radio. Stavio sam na njega General Grabber at3 u originalnoj dimenziji i za sada sam zadovoljan. Cini mi se da je to to od upgradea.
Neki dan sam odvozio Markusevackim makadamom do Hunjke i sve je ok proslo. Nije zahtjevna ruta.

Nemojte se ljutiti, znam da ovo nije tema za to ali dali bi me mogli malo uputiti gdje se tu u okolici Zg (npr. Sljeme) moze malo vozikati po off road rutama kao sto je npr bio taj Markusevacki makadam. Znaci nista extra zahtjevno, a opet da Kia vidi malo prirode,snijega,blata,zemlje...

Hvala vam unaprijed.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 51 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: