HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: uto ruj 24, 2019 10:44.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned vel 25, 2007 17:32 
Site Admin

:D
evo, stavila sam to pod zanimljivosti na site a1

cak mi se cini da se dadin prilikom smanjivanja (ako gledas na to da razmjena logaca uvjetuje i smanjene verzije) nije bas citljiva... :)
dado, jel se da to nekako prepraviti?
mozda manje detalja, veca slova...?!

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon vel 26, 2007 00:04 
Off roader

gdje su te zanimljivosti,ja ih nisam nasao :oops: !!!u vezi loga;stavio sam mud terrain gumu umjesto traktorske da sve bude po pravilniku :wink: i sad mi je pozadina smeda a slova zelena,nabacio elipsu i naisao na problem...KAKO DA NAPISEM TEKST DA IDE PO TOJ ELIPSI??? :help: ovako logo trenutacno izgleda...slika

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto vel 27, 2007 13:05 
Off roader

bok društvo, evo mene po prvi puta pa da odmah izbacim iz sebe nekoliko :idea:

slika

slika

slika

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto vel 27, 2007 17:58 
Off roader

e bok dripac,evo da ti ja zazelim dobrodoslicu na forum ak vec nitko drugi nije...sefica je malo zauzeta tak da obojica cekamo njeno misljenje :D ! svidaju mi se tvoji logo-vi :D ;tocno se vidi razlika izmedu amaterizma kod mene i znanja kod tebe!e sad,koliko ja znam sefica nebi htjela dip na logu jer nema svog vlastitog a ne zeli preferirati niti jednog terenca!moram priznati da neznam dal si sam izradio ta prva dva loga,al vise mi lici da si ih skinuo sa neta i samo ubacio potrebne natpise,sory ak nisam u pravu!mislim da to nije bas posve u redu jer ma ekipe(dado i ja) koji smo nase logove radili skoro sve rucno...il barem spajali od vise djelova(kao ja gumu+natpis).UKRATKO:jos jednom dobrodosao,ak sam te krivo optuzio stvarno mi je zao al ipak sam malo ljubomoran;nemoj zamjeriti :D !!!jel znas mozda kak da napisem taj tekst na elipsu??? i da;tvoj treci logo mi je MRAK 8)

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto vel 27, 2007 23:11 
Off roader

e, bok pitam se pitam! ma nisam ti ja nikakav profić, al da si me krivo optužio, i jesi. al nema veze, sve 5, možda mi je malo i drago zbog toga :). ja se već neko vrijeme igram s fotošopom i korelom, pa je logično da već znam nešto o tome 8)
ajd evo odmah da razotkrijemo misterij, sa neta sam skinuo onu planinu sa prve slike, wranglera koji se nalazi na prvoj i drugoj, i onaj zupčanik sa treće, naravno da sam ih onda morao malo "obradit" da nebudu kao originali i sve to lijepo posložit.

veliki pozdrav šefici, a evo jedna brzinska poluminutna

slika

jesi na to mislio?

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto vel 27, 2007 23:15 
Off roader

da,upravo na to... ajd mi odaj tajnu kak si to napravio pa da uspijem zavrsiti logo!??sory kaj sam te krivo optuzio,izgledalo je predobro tj.je to nebih znao napraviti :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto vel 27, 2007 23:49 
Moderator

Pozzdrav, ljudi evo nisam ni ja zaboravio na preinake. Ne stignem napraviti, budem za koje vrijeme. Upravo sam doletio iz garaže ponovno sam rastavio kompletni motor i danas ga sastavio nazad, ali ugrubo. Sutra još moram posložit struju po njemu (ono malo kajh Niva ima i nadam se da će to onda biti OK) :wink: . Posložit ću pa postam. Nemojte zaboraviti na mene. Gazdarica vidio sam o čemu je riječ kod naziva portala pa ćemo i to riješiti. See Yaa :mah !

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri vel 28, 2007 08:43 
Off roader

pitam se pitam je napisao/la:
da,upravo na to... ajd mi odaj tajnu kak si to napravio pa da uspijem zavrsiti logo!??sory kaj sam te krivo optuzio,izgledalo je predobro tj.je to nebih znao napraviti :D

ovisi u čemu radiš

corel - nacrtaš kružnicu, ako ju već imaš onda ju označiš klikom, u izborniku izabereš text - fit text to path, i počneš pisat, text se sam obavija oko nje, ispod glavnog izbornika bi ti se trebao pojavit text izbornik s kojim riktaš udaljenost od kružnice itd...

photoshop - napišeš neki text, na gornjem izborniku odabereš "warp text" (kod mene je slovo T odmah pored boje texta), style arc i sa bend poriktavaš kolko će se savijat dok ne sjedne kak treba

evo nadam se da će bit dovoljno :) još mi je rano, moram popit kavu...

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri vel 28, 2007 11:01 
Off roader

evo malo sam preradio onaj zadnji, nisam mogo izdržat, OPROSTITEEEE!!!
neću više, kunem se...

slika

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri vel 28, 2007 13:12 
Off roader

ok dripac,hvala na instrukcijama!!!sad kad vidim tvoj novi logo dode mi da si zapjevam...uzalud vam trud sviraci... :D !!

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: