HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: sub tra 04, 2020 19:40.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet vel 15, 2007 13:19 
Moderator

Priznam da nisam profesionalac i da radim u kućnoj radinosti i više mi je dizajn kao jedan od puno hobija na koje rijetko stignem. No htio sam samo malo pomoći svojom idejom :roll: . Dapače da netko tko se bavi godinama dizajnom vjerojatno može ponuditi brže, a vjerujem i kvalitetnije rješenje 8) . Potrudit ću se kako sam naveo i prije, čim ulovim vremena da i ja nekaj ponudim valjda me ne bude sram :oops: pred djelom profića.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet vel 15, 2007 13:29 
DoAdmin

moj prijedlog
svatko tko ima smisla i volje nek ponudi svoj prijedlog
komisija odluči koji je najbolji :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet vel 15, 2007 13:58 
Off roderica

Dado, pa nije to išlo nikog osobno, posebno ne tebe... srceko
Samo sam upozorila na oprez, da se mašta previše ne razbukta.
Najjednostavnije je obično najbolje.

I, naravno, samo naprijed! Svi su prijedlozi dobrodošli, a dobra volja se uvijek cijeni.

Ja ću probati užicati kojeg profića tu oko mene da nešto složi. I to je to. Ne mislim da će to biti išta senzacionalno. Čisto kao moj doprinos, jer sam u mogućnosti.

A ja se isto javljam... ne znam ni Photoshop upaliti. :oops:

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet vel 15, 2007 14:22 
Moderator

Hello Kitty,
Ja se nekad, ali rijetko, i to stvarno trebaš udariti na pravo mjesto naljutim na nježnija bića :plavusa . Pogotovo kad vidim tvoj logić ne mogu uzeti tebi za zlo ili primiti osobno to što si napisala :wink: . Tako da se ne moraš opravdavati za to što si postala. Bože moj tu smo da si pomognemo i spreman sam se potruditi no kak bu ispalo još ne znam. Tak ti je to uvijek kod mene možda OK možda :fuj . Evo tebi jedan :kiss pa se ljuti !!!

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet vel 15, 2007 15:22 
Off roader

Evo dok se vi prepirete,moja malenkost je ostvarila svoju ideju za logo... :D :D :D nista pretjerano,onak dosta amaterski,na brzaka u photoshopu al nek to bude poticaj drugima da naprave jos bolje od mene 8) !!!prihvacam sve kritike savjete i misljenja... :D slika

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub vel 17, 2007 18:18 
Site Admin

ma ljudi, sve savjete i prijedloge prihvacam :D
jedino me nemojte poslije zicati naknadu za neka autorska prava, hahaha a1

meni nije bitno jel netko amater ili profesionalac, je na koncu, i ja ovu stranicu radim kao "sam svoj majstor" i jos uvijek se ucim...
za platiti profesinalca nemam, a ni vama :wink: a i da imam, ne znam jel bih trosila novce na tako nesto posto mi je vaznije npr. da si kupim fotic jer je ovaj u takvom stanju da me popravak/ciscenje i sl. kosta skoro ko novi (zato i ne znam kakve ce slike biti ove godine)

od mojih razmisljanja unazad godinu-dvije, jedno vrijeme me je drzalo da logo bude okrugli, onak da izgleda kao off road guma i da unutar toga pise nekaj... 4x4, schnee off road, hr off road portal... bilo kaj vezano uz stranicu...
onda sam si mislila da bi ipak trebao predstavljati off road putem neke slike terenca... to sam vec objasnila da je jako tesko jer ne zelim u logu jednu marku (uki, jeep, toyota...)

sada mi je skoro svejedno kako ce izgledati (a nije, hehehe), vec zelim da vi sami kreirate nesto, makar i skicu pa cemo ideju razradjivati...
uglavnom, mislim da je vrijeme da nakon cca 3 godine postojanja, hr off road portal dobije i neki logo...

jel to ok? :?

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub vel 17, 2007 20:04 
Off roader

naravno!!!a komentar za moj prijedlog za logo??? :cry:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub vel 17, 2007 20:13 
Site Admin

ma nije lose, svaki pokusaj je ok, ali ne zelim neportebne rijeci jer vec i "HR OFF ROAD PORTAL" DUUUUGACKO ZVUCI, A AKO JOS MOGU DODATI "SCHNEE OFF ROAD" onda ne vidim svrhu ubacivanja drugih rijeci i sl.
podloga isto...
prvo, slika je...
drugo, treba gledati da je podloga takva da se lako i jednostavno moze recimo napraviti matrica za stikanje, otisak i sl, a da nije zahtjevno... u podlozi mi je previse "sitnih" detalja (sjene, planina sa sjenama, snijeg ili sto vec...)
trece, znak i zuta boja bodu u oci i skoro je neprimjetno ono www.schnee...
cetvrto, ne bih uopce previse ubacivla strane rijeci (vec je dosta i to sto je moj nadimak schnee na njemackom (snijeg), ali da sam znala da ce mi stranica doci do ovog nivoa na kojem je sada, sigurno bi imala samo jednu stranu "stvar" u nazivu - i to: OFF ROAD... :wink:

nadam se da se ne ljutis zbog ovog, pokusaj je za pohvalu a1

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub vel 17, 2007 20:18 
Off roader

sta smo zahtjevni :D ;salim se...kuzim kaj oces reci,i meni nebi bilo svejedno da sam u tvojim stiklama(ocu rec cipelama :D )!nema beda :wink: potpuno te razumijem!

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned vel 18, 2007 21:01 
Moderator

Gazdarica svaka čast čak i dijelimo iste ideje okrugla guma itd..itd, već sam čak napravio okvir :lol: baš to kako si i zamislila. No dvoumim se zbog nedostatka fotografija za neke ideje i same jednostavnosti kasnije izrade pripreme za tisak da radim kao fotografiju ili grafit? Mislim da će grafit biti zahvalnija ideja ako ne onda ćemo se baciti na obradu fotografija :wink: .

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: