HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: ned ruj 15, 2019 11:39.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri tra 16, 2008 12:46 
Off roader

Uf,uf ali smo oštri!! :shock:
Slažem se sa svima vama ali nije baš u redu tako napadati ljude!
Pokušali su i uspjeli pokrenuti nešto za što treba puno volje, truda a ponajviše love ( koju skupljaju na svoj način ).
Slažem se da takvih inf. na internetu nađeš kad hoćeš ali isto tako smo svi tako mogli naći inf. i o autima na ZG auto show-u pa nam je nekako bilo fora otić tamo i pogledat ih uživo. Malo aute a malo prateće objekte(he,he........)
Zaključak je ovog mojeg texta: MANJE NAPADA NA BILO KOGA A VIŠE POMOĆI SVAKOME OD NAS. hmmmm
Zvocu preporuka od mene, kao i od mnogih drugih s kojima sam o tome pričao: UŠETAJ U OFF ROAD SCENU HR I POKUŠAJ JE PRIBLIŽITI JAVNOSTI KOJA ZA NJU NIJE NITI ČULA.

Svima ostalim: srceko !!

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri tra 16, 2008 20:11 
Off roader

GGoran je napisao/la:
: UŠETAJ U OFF ROAD SCENU HR I POKUŠAJ JE PRIBLIŽITI JAVNOSTI KOJA ZA NJU NIJE NITI ČULA.

Svima ostalim: srceko !!

nije cula, kad nema ko o njoj pisat, e to je ono sta prave novine trebaju napravit i mogu, kao i mnoge druge, samo sta takvih novina jos kod mas nema. :fg1

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto srp 22, 2008 17:13 
Off roader

http://www.schnee-hr.net/2008-xx.htm#chris

evo kako izgledaju offroad novine koje se bave terencima i slicno tome, koje pisu u svojoj zemlji o Hrvatskoj, a nase novine ne pisu o nama,. pa bi mi u u EU sa ovom šacicom novinarcica, koji neznaju poc dalje od Zg i van asfalta-.

Pa terencima, posjetite susjede i pitajte ih kako to oni rade, platite repeticije, a ako nemozete platit od sponzora, rado ce mo skupit novce tu na forumu.

Vrh

Naslov: časopis terenci
PostPostano: čet ruj 18, 2008 01:04 
Off roader

Što duže pratim časopis terenci to mi se manje sviđa. Premalo mehanike, premalo ili ništa tehnike terenske vožnje, premalo blata i vitla, teških terena. PREVIŠE skupocjenih i oprostite mi, uzaludno nacifranih "terenaca". Iskopiram iz svakog primjerka stranicu - dvije koji mi nešto izgledaju korisno i to je to. Ne sjećam se članaka potpisanih imenom i prezimenom (kome bi se čovjek obratio s eventualnim pitanjem).

Sjećam se 1999 godine i off roada na Žumberku gdje se vozilo, kotrljalo, tumbalo naglavačke i naopačke. Takvih stvari u ovom časopisu nema.

Zna li netko takav časopis (može i na engleskom, samo da nije njemački) iz kojeg se nešto može korisno naučiti o mehanici, preinakama, popravcima na terenu, tehnici vožnje i orijentaciji a da je stvarno dobro opširno i pouzdano napisano? BEZ skupih "pila"?

Pretplatim se odmah.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 18, 2008 01:37 
Off roader

a dal bi se vama dalo ako vam prolaze te novije pile (a i stare naravno) i oprema uhvatit koju sliku i napisat koju recenicu o svemu tome pa ja to mogu fino sloziti u PDF i moze biti za free download ovdje na ovom portalu fini online casopis??

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 18, 2008 08:11 
Off roader

sad su ga i u celofan umotali, pa sad vise nemoram ni onih 3min trosit na njega , sto bi mi trebalo za listanje dok cekam u redu :lol: :lol: :lol:

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 18, 2008 20:07 
Off roader

renee je napisao/la:
sad su ga i u celofan umotali, pa sad vise nemoram ni onih 3min trosit na njega , sto bi mi trebalo za listanje dok cekam u redu :lol: :lol: :lol:

ja sam već odavno presto maltretirat Tetu na kiosku za taj časopis, zar još postoji ?????????? ah bilo bi vrijeme da ih ukinu ili promijene naziv !!!!!! UŽAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 18, 2008 21:12 
Off roader

a lol samo gundate,,,,,, s obzirom na stvarno VELIK izbor casopisa za terence u hrvatskoj zasto jednostavno necitate nesto drugo?

e da nema nista drugo znaci samo ti TERENCI koji su prvi i jedini da se bave iskljucivo terencima,,,,, e sad to sto vecinom testiraju SUV vozila a ne terence i sto ne idu na pravi pravcati teren i kad uzmu pravog terenca je vama odmah naravno minux,,,,,, pa ako je toliko lose (a je)

idemo onda napraviti nesto novo, nesto BOLJE ima dosta forumasa ovdje sa povelikim tehnickim znanjem o terencima i voznji istih pa se moze sloziti nekakvo online izdanje casopisa za hardcore off roadere?

ili ljudi ovdje imaju vremena samo za pljuvanje po onome sto drugi rade a sami ni prstom nebi makli?

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 18, 2008 22:48 
Off roader

[quote="speedy"]a lol samo gundate,,,,,, s obzirom na stvarno VELIK izbor casopisa za terence u hrvatskoj zasto jednostavno necitate nesto drugo?

O.k. Molim te reci koji pa da se prešaltam jer nemam toliko novaca da istražujem svaki časopis posebno. Bar neki na engleskom.

idemo onda napraviti nesto novo, nesto BOLJE ima dosta forumasa ovdje sa povelikim tehnickim znanjem o terencima i voznji istih pa se moze sloziti nekakvo online izdanje casopisa za hardcore off roadere?

Slažem se, ja sam za. Jedino što nemam znanja o off roadu da bih mogao pisati i učiti ljude o tome. Prvo ja to moram naučiti i ljuti me jer nemam iz koje literature, a jako me zanima off road. Ako netko ima ideju kako bih mogao pomoći i/ili sudjelovati, molim neka mi javi.

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ruj 19, 2008 03:07 
Off roader

zdebat je napisao/la:
speedy je napisao/la:
a lol samo gundate,,,,,, s obzirom na stvarno VELIK izbor casopisa za terence u hrvatskoj zasto jednostavno necitate nesto drugo?

O.k. Molim te reci koji pa da se prešaltam jer nemam toliko novaca da istražujem svaki časopis posebno. Bar neki na engleskom.

Slažem se, ja sam za. Jedino što nemam znanja o off roadu da bih mogao pisati i učiti ljude o tome. Prvo ja to moram naučiti i ljuti me jer nemam iz koje literature, a jako me zanima off road. Ako netko ima ideju kako bih mogao pomoći i/ili sudjelovati, molim neka mi javi.

ma onaj post je upucen ovim iskusnim off roaderima sa samo seru po tom casopisu bezveze je da nije to sredeno nesto extra ali prvi je i jedini tako da se nema sto previse zaliti na njega a jos manje tako pljuvat po njemu

kad bi se slozilo par forumasa koji znaju sve sto treba znati o off roadu opremi i tehnici onda bi se bez problema mogao sloziti jedan online casopis

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 147 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: