HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: ned ruj 15, 2019 08:17.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon ožu 29, 2010 23:03 
Off roader

ma, mito je tako jeftino da se više isplati nego dovoditi auto u red.
mene recimo ne bi pustili jer imam 5-point pojaseve na prednjim sicevima koji je homologiran samo za NASCAR utrke gdje je max brzina ciglih 260 km/h, a land ide više od 130 samo ako je lightweight bačen iz aviona, pa se ne otvori padobran...
ili 100 kn ili frend, meni je limar sredio kad sam mu već dao some evra preko rođaka gratis. pa još drugih cjepidlačenja...
grozno je što na tehničkom prolaze neispravni, nesigurni auti tvorničkih specifikacija, a za malo veće gume te gnjave...evo reno4 koji prodajem. pa ide na olovni benzin, a prolazi eko test, jer ako nemaš katalizator su pravila blaga. ako ti otkaže katalizator nakon 5-10 godina stavljaj novi(skupo), a iako malo više zagađuješ i dalje je to čisto u usporedbi sa golf 1 ili reno 4. pouka glasi: kupi auto bez katalizatora, koji zadovoljava euro -1 normu, pa ti nitko ne može ništa osim ako se zapališ za vrijeme pregleda. ja sam prošao tehnički, a kada sam upalio krenuo je takav oblak dima (možda jer je loža+motorno ulje u spremniku)...ništa, 15 minuta u leru pa onda opet...i zadivljujuće čisto.

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto ožu 30, 2010 09:30 
Moderator

baka je napisao/la:
pa rekoh oko godinu dana :D
ne bih o tome ali nama su nametnuli pravila igre valjda sto se veca smeca vozaju nego kod vas :D ,kudi kamo gora,od opreme 2009/2010 godina za podrzavanje raznih sranja,do obuke kadrova. :D

Sasvim slučajno mi je poznat taj projekt pa eto čistam pitam hehe...

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: