HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: čet ruj 19, 2019 13:01.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Postrožen tehnički!!!!
PostPostano: pet ožu 26, 2010 18:26 
Off roader

Nego baš neki dan bio na tehničkom i uz velike muke nekako prošao,vidim da je to postroženo do pakla. Auto nesmije biti kvrcnut,nesmije imati imalo hrđe, auto se snima, tako da muljanja postaju teža,...
Pošto večina terenaca ne zadovoljava ovaj kozmetički dio, imat ćemo velikih problema...

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ožu 26, 2010 20:20 
Off roader

U j......... Mater........

Koji konji......:nemaju sta raditi pa izmisljavaju

ZEKO JE U ŠUMI!!!!!!!!!!!!!

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ožu 26, 2010 20:21 
Off roader

snima?jeli to zakonski?

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ožu 26, 2010 21:39 
Off roader

:what
Evo, ovo san naša na stranicama CVH:

''Pojedine stanice za tehnički pregled vozila, osim svoje osnovne djelatnosti - tehničkog pregleda vozila, obavljaju i druge poslove poput pregleda (snimanja) prepravljenih, nadograđenih i samoizgrađenih vozila...''

:lj

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ožu 26, 2010 21:54 
Off roader

cobalt je napisao/la:
:what
Evo, ovo san naša na stranicama CVH:

''Pojedine stanice za tehnički pregled vozila, osim svoje osnovne djelatnosti - tehničkog pregleda vozila, obavljaju i druge poslove poput pregleda (snimanja) prepravljenih, nadograđenih i samoizgrađenih vozila...''

:lj

Znaci da mogu izvrsiti atest!

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 27, 2010 08:15 
Off roader

[quote="alan ford eskort"
Znaci da mogu izvrsiti atest![/quote]

Sigurno je zbog toga.
Ali ovo slikavanje :upi .Meni je auto samo jednom slikavalo, kad san činija policu osiguranja.I to tamo prije 10-ak god.
Ali za ove batičoke po karoseriji...nema mi nikakve logike.
Samo,budemo li tražili logiku kod nas u bilo čemu....nećemo daleko dogurat :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sub ožu 27, 2010 19:03 
Moderator

Snimaju jer je bilo više riješenih papira na dan nego što je ušlo automobila u stanice :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ožu 29, 2010 20:53 
Off roader

kod nas je taj sistem u upotrebi vec godinu dana,posto radim u jednoj kompaniji koja ima preko 20 stanica tehnickog pregleda sirom BiH mogu vam reci i zasto je to tako.
Prevelik je bio pritisak osiguravajucih kuca na tehnicke preglede,posebno one teh. preglede koji su u vlasnistvu osiguranja.
tehnicki je bio sa saobracajnom bum pecat ispravno i zdravo zurim.
sada sa kamerama i centraliziranim sistemom toga ima vrlo malo.
sistem je ovakav,vozilo dolazi na teh pregled,prvo se vrsi kontrola broja sasije (bosna je puna divljih auta i sirocadi),provjera broja motora (kod nas jos uvijek obavezan) pa idemo dalje,kocnice,ovjes,ispusni gasovi,svjetlosna grupa,slikanje i to je to,mada sam ja licno kada sam mijenjao kolege vracao cunere radi svacega :twisted: (divlji xenoni,ofarbane stop lampe,sjecene opruge,gume sa decenija starim dotom itd).
uglavnom sljedeci korak koji se ubrzo uvodi jeste telemetrija tj zapis kocione sile bez mogucnosti ponavljanja.
mislim da vam niko ne bi smio prigovoriti radi malo povrsinske hrdje,ne govorim o rupama,nego malim nedostatcima na karoseriji.

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ožu 29, 2010 21:44 
Moderator

baka je napisao/la:
kod nas je taj sistem u upotrebi vec godinu dana,posto radim u jednoj kompaniji koja ima preko 20 stanica tehnickog pregleda sirom BiH mogu vam reci i zasto je to tako.
Prevelik je bio pritisak osiguravajucih kuca na tehnicke preglede,posebno one teh. preglede koji su u vlasnistvu osiguranja.
tehnicki je bio sa saobracajnom bum pecat ispravno i zdravo zurim.
sada sa kamerama i centraliziranim sistemom toga ima vrlo malo.
sistem je ovakav,vozilo dolazi na teh pregled,prvo se vrsi kontrola broja sasije (bosna je puna divljih auta i sirocadi),provjera broja motora (kod nas jos uvijek obavezan) pa idemo dalje,kocnice,ovjes,ispusni gasovi,svjetlosna grupa,slikanje i to je to,mada sam ja licno kada sam mijenjao kolege vracao cunere radi svacega :twisted: (divlji xenoni,ofarbane stop lampe,sjecene opruge,gume sa decenija starim dotom itd).
uglavnom sljedeci korak koji se ubrzo uvodi jeste telemetrija tj zapis kocione sile bez mogucnosti ponavljanja.
mislim da vam niko ne bi smio prigovoriti radi malo povrsinske hrdje,ne govorim o rupama,nego malim nedostatcima na karoseriji.

Hehe ako se ne varam taj sustav Vam je instaliran već malo više od godinu dana :lol: , no i to ovisi koji ste bili po redu za ugradnju :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ožu 29, 2010 22:05 
Off roader

pa rekoh oko godinu dana :D
ne bih o tome ali nama su nametnuli pravila igre valjda sto se veca smeca vozaju nego kod vas :D ,kudi kamo gora,od opreme 2009/2010 godina za podrzavanje raznih sranja,do obuke kadrova.
mi smo generalno malo vece smece od ljudi nego vi pa nam svasta staje u obraz,auta bez broja sasije,golfovi sa oznakom wwwzzz3bg umjesto 19e,limari koji su sjekli brojeve kod kadeta i fordova prilikom zamjene itd.
malo recesija i malo tehnicki poostren svega se moze naci sada kod nas za male pare :D

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: