HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: čet kol 13, 2020 19:26.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon kol 27, 2007 22:51 
Off roader

Pozdrav! Kad je okupljanje u ZG(sati) i kada se planira dolazak u Rijeku?
Bila bi odlično da se nađemo na Vratima Jadrana, na prijelazu napravimo zajedničku sliku i nastavimo zajedno!

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri kol 29, 2007 23:12 
Site Admin

evo, u kratko (ostatak na portalu)...
okupljanje je kod inine zgrade u zagrebu i to od 07,00 do 07,30 sati nakon cega startamo za blatnu vas.

ukoliko se dogodi da je prostor kod inine zgrade zauzet (da se nesto dogadja pa nema mjesta ili sl.), tada produzite do zapadne strane zagrebackog velesajma (cca 500-tinjak metara dalje) pa se nadjemo na parkingu preko puta one roze carinske zgrade.

tko planira uplatiti, a ima logo firme, kluba ili sl., molimo da ako zeli da mu logo bude na letcima, balonima itd. uplatu izvrsi najkasnije do subote (01.09.) i odmah posalje logo.

ostalo na stranici.
ja od silnih stvari koje sam danas poobavljala jednostavno vise ne vidim, a i usporena sam na kompu pa vas sve lijepo molim da ostatak informacija procitate na portalu ili izgooglate u ostalim medijima na internetu :D

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ruj 02, 2007 16:29 
Off roader

Kao pojedinci koji nismo u niti jednom klubu da uplacujemo na ziro-racun ili da skupimo te novce na susretu i predamo ih kao clanovi offroad foruma?

Misljenja?

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ruj 03, 2007 00:01 
Moderator

Hej AFE zanš ono "čist račun duga ljubav" zato uplata na žiro :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon ruj 03, 2007 20:54 
Off roader

:fg1 :lo Potpuno pravo! Danas više ništa na povjerenje( nažalost)!

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto ruj 04, 2007 00:30 
Site Admin

alan ford eskort je napisao/la:
Kao pojedinci koji nismo u niti jednom klubu da uplacujemo na ziro-racun ili da skupimo te novce na susretu i predamo ih kao clanovi offroad foruma?

Misljenja?

na racun udruge svakako, a u svrhu upisite hr off road forumas za off road karavanu, ali mozete i na licu mjesta donirati 25,00kn i za to cete dobiti majicu
- eto, drugim rijecima, kupiti ces vrlo kvalitetnu majicu (provjereno, pitajte koga god hocete, proizvod firme Classic - ujedno i zlatnog sponzora ove karavane), a sav prihod ide djeci

upravo zato sto neki nisu clanovi off road klubova, navedeni su i forumasi svuda
-----
dalje, evo konacni plan (ostatak na stranici):

Nedjelja, 09.09.2007.

07,00-07,30 sati - okupljanje i polazak za Blatnu Vas

11,00-12,00 sati – očekivani dolazak karavane iz Zagreba u Blatnu Vas
(obzirom da se radi o djeci sa posebnim potrebama do 7 godina starosti, teško je predvidjeti broj stajanja – potrebe kao odlazak na wc i sl.)
U Blatnoj Vasi - Agroturizam Zgrablić, od jutra (09,00 sati) će svoj djeci koja će doći ranije biti ponuđen doručak, a odrasli će imati "švedski stol" te u pripremi za ručak vojnički grah.
Djecu će animirati pedagoginja (papir i bojice, crtanje životinja i sl.), "druženje" sa domaćim životinjama, vožnja terencima i sl.

14,00 sati – polazak za Pazin
(Karavana doći do mjesta Livade gdje se off road vozila odvajaju – vožnja djeca u terencima po ucrtanim šumskim putovima, a ostatak karavane odlazi cestom do Motovuna gdje se spajaju obje kolone prije nastavka vožnje do Pazina)

18,00 sati – dolazak u Pazin
- karavanu će dočekati djeca iz istarskih vrtića
- okupljene će pozdraviti gradonačelnik grada Pazina, predstavnik Istarske županije, predstavnik off roadera te predsjednik Udruge Leptir
- slijedi koncert Žaka Houdeka

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 06, 2007 20:11 
Site Admin

aloha!
evo mene opet :)

kako mi se predsjednik udruge danas ne javlja (ni na tel, niti na mail), ostaje mi da vas izvijestim o stvarima koje sam ovih dana uspjela posloziti :D

iz hrvatskih autocesta (zg-ri), tj. "AZR" mi je odobreno da mozemo proci bez naplate;
iz bina-istra – istarski Y mi je jos neki dan potvrdjen slobodan prolaz tunelom ucka;
iz MUP-a RH preko PU zg, PP iz zg, buzeta i istarske PU su takodjer izasli u susret i puno pomogli oko toga da nesmetano prodjemo kroz sve zupanije na nasem putu od zg do pazina.

koristim priliku i ovim putem ZAHVALJUJEM SVIMA na susretljivosti i pomoci oko rjesavanja stvari u kojima sam ja laik.

dalje, u svoje i u ime udruge leptir, zahvaljujem SVIMA NA DONACIJAMA I POMOCI oko ove karavane.
izvod za period od 02.08.2007. do 31.08.2007. sam dobila, a predsjednik udruge je obecao slati izvode pa cemo znati koliko je ova akcija sveukupno prikupila novca za logopedske setove i ostale potrebne stvari (igraonica i jos stosta sto mi je g. "sxxxxxxx" nabrojao da im je potrebno).

g. "sxxxxxxx" je obecao svim donatorima poslati racun na iznos uplate donacije te ce nam na kraju dati na uvid sto je kupljeno novcem od donacija i da li su potrebne dodatne akcije)

obzirom da ima uplata iz kojih se ne vidi konkretan donator (npr. "trgov.-turist.obrt 4x4" ili npr. "automobilisticki off road klub"…) molim SVE (i firme, obrte, a i pojedince) koji su uplacivali da mi se jave na mail schnee@schnee-hr.net jer ce to trebati biti zabiljezeno zbog neceg drugog nakon akcije :) (necu vam odati sto, hehehe)

takodjer bih zahvalila u osobno ime i u ime HR Off road portala svim klubovima koji su do sada podrzali akciju:
- AK No Limits
- Agroturizam Zgrablić,
- HR Off road forumaši
HR off road klubovi:
- ORK Kamo oko vidi, Buzet
- ORK Križevci
- AMD Ekstreme 4x4 Marija Bistrica
- ORK Subotica Podravska, Koprivnica
- ORT Kutina
- AK Croatia Trophy, Zagreb
- ORC Kneginec, Varaždin
- Moto I ORK Sveti Ivan Zelina
- ORT Vrbovec
- ORK Uspon 4x4, Klana, Delnice, Rijeka
- AK ZG off road, Zagreb
- ORK Bura 4x4, Crikvenica
- AK Avantura 4x4, Vrata
- AMCD Svigo, Rupa
- AMK Hruševec Kupljenski
- Jeep Club Hrvatska
- Zenteren - off road center, Zagreb
- Extrem015, Loznica
- AK Ozalj
- ACT Rebus, Varaždin
- KTVJ, Zagreb
naravno, ima i onih koje nisam navela i ispricavam se, ali svi ce biti navedeni u konacnici.
znam da ima uplata na ime i prezime, no da se ne desi da neke spomenem, a neke ne – to cemo ostaviti za kasnije kada dobijemo izvod iz udruge leptir.

od ostalih, zahvaljujem takodjer i onim medijima i sponzorima koji su potvrdili g. "sxxxxxxxu" ili meni angazman u ovoj akciji a to su:

Od donatora/sponzora navesti ću nekoliko većih kao:
Classic –zlatni sponzor, Auto Bišćan - Nissan, INA d.d., Tifon, RBA Leasing, eXtreme fun, Kraš d.d., Konzum, Kalničke vode d.d., Delta Design, Plastika Nova, Plastika Drvo, Auto Box, L-Studio, Mesnica Kalinski, e- burza, SDT travel itd.
te od medija:
Udruga RTL pomaže djeci, Nezavisna TV, OTV, Istarska TV, HRT…;
od raznih tiskovina među većim izdvajam Večernji list, Arenu, Glas Istre, Petrinjski list;
od web-portala - Indeks.hr, Autosport, KTVJ portal, TPautosport, HR Off road portal i dr.;
i od radio-postaja bih izdvojila radio Quirinus, Petrinjski radio, skoro sve postaje po Istri itd..

danas sam primila jos nekoliko mailova za uplatu te cemo svima zahvaliti u listopadu do kada bi (pretpostavimo) trebale sjedati donacije.

evo, u medjuvremenu mi se javio g. "sxxxxxxx" i vezano za informaciju (sada bi se to vec trebalo znati i u udruzi leptir i u udruzi slava raskaj odakle takodjer idu djeca sa nama) koliko djece bi islo.

prema njegovim rijecima, sutra prijepodne je on u zagrebu u slavi raskaj te ce mi tocniju informaciju moci reci poslije 13h.
sa nama ide i matija vidas (ako ste pratili akcije bikera, onda znate tko je matija vidas), a njega i njegovu majku (gdju melani) ce dovesti decki iz ORT kutina.

uglavnom, da rezimiramo…

okupljamo se u nedjelju (09.09.2007.) izmedju 07,00 i 07,30 sati kod zgrade INA d.d. (istocna strana zagrebcakog velesajma – osim ako prostor bude "okupiran", hehehe – tada se produzuje na zapadnu stranu velesajma, parking za kamione)

najkasnije u 08,00 sati krecemo
molim sve da budu tocni (tj. da dodju do 07,30 sati) jer treba jos oznaciti vozila posto ce sva vozila koja budu oznacena BESPLATNO PROCI naplatne kucice, a i trebamo podijeliti majice.

uz to, da bi bili brzi i da bih ja mogla odraditi drugi dio – molila bih za pomoc i to da svatko ponese komadic papira i da mi na njega napise registarski broj svog vozila kako ne bi gubili vrijeme na naplatnim kucicama (moram javiti tocan broj vozila i reg. oznake, a svako vozilo ce uzeti svoju karticu)

prije naplatnih lucko, stati cemo sastrane da prebrojim vozila i da pokupim papirice sa reg. oznakama te cu ih pokusati popisati u voznji do izlaza u rijeci.
voznja u koloni nece prelaziti 80-90 km/h i molim vas sve za discipliniranu voznju u kojoj nema preticanja (i zbog popisa vozila i zbog drugih popratnih stvari)

dalje, stajemo na "vratima jadrana" gdje nas cekaju ostali ORK (bura, uspon, avantura…) te kad krenemo – stajemo jos jednom na parkingu ispred samog tunela ucka kako bi "procistili kolonu, oznacili ostala vozila koja ce nam se pridruziti na vratima jadrana, popisali brojcano stanje i reg. oznake prije ulaza u tunel.

organizatori i redari ce biti jasno oznaceni (a kako ste i vi, forumasi, organizatori, bilo bi dobro da pripremite one zute ili narandjaste prsluke koje svako vozilo mora imati).

kad stignemo u blatnu vas, molim vas da vodite brigu da se drzite maksimalno na desnoj strani ceste (uska je) jer cemo se tuda morati vracati pa da se na samom dolasku odmah pripremimo za parkiranje (da se ne desi da je netko na sredini ceste i da moramo pomicati cijelu kolonu kako be se to vozili moglo "ugurati" u desno.

u blatnoj vasi je rucak, kratko zadrzavanje, a nakon toga krecemo prema motovunu i dalje za pazin.
kad stignemo u pazin, svatko ce se zadrzati koliko zeli, medjutim, kako ce nas tamo docekati djeca iz istarskih vrtica, gradonacelnik pazina itd. te kako ce nas pozdraviti nekoliko govornika, molim vas da se toliko zadrzite na hrpi.
tamo ce se odrzati i koncert zaka houdeka kojeg je angazirao g. "sxxxxxxx", te bi bilo lijepo da ga svi zajedno sa djecom docekamo i pozdravimo.

eto, ako sam sto zaboravila, slobodno pitajte :wink: :D
u svakom slucaju, moje brojeve telefona znate, ali evo ih jos jednom:

098/868-949
095/900-6575

do citanja (i/ili vidjenja u nedjelju a1)

edit:
svi oni koji ce nas cekati na vratima jadrana, mogu se obratiti goranu na broj telefona (kontaktirajte slobodno, goran se ponudio da me rastereti, a i logicnije je da kontaktirate njega posto cemo on i ja biti u stalnoj vezi):

091/1521-103

Zadnja izmjena: schnee; čet ruj 06, 2007 21:54; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 06, 2007 20:19 
Off roader

Mislim da je doslo vrijeme za prebrojavanje tko krece iz Zagreba.

1. Alan Ford Eskort
2. schnee :)
3.............
4.............
5.............

Molio bih iduceg koji se zeli dodati na popis neka copy/pasta i neka se napise na slijedeci redni broj.

Vidimo se ekipa! :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ruj 07, 2007 10:34 
Off roader

1. Alan Ford Eskort
2. schnee
3. Plavakuca
4.............
5.............

Vrh

Naslov:
PostPostano: pet ruj 07, 2007 11:08 
Off roader

Postano: pet ruj 07, 2007 10:34 Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

1. Alan Ford Eskort
2. schnee
3. Plavakuca
4. gogc
5. Ivan S

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: