HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: sri kol 21, 2019 15:20.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri lip 27, 2007 08:16 
Moderator

Za klince sve.Računajte i na mene.Kak ovo izgleda bit će klinci oduševljeni, a to je najbitnije. :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri lip 27, 2007 08:56 
Off roderica

nisam danas uspjela kontaktirati sve klubove, ali sve koje jesam podrzavaju akciju 1000000%
valjda necu ispustiti u nabrajanju nekog od kontaktiranih, no svi su bez pogovora spremno su prihvatili vec na prvu recenicu, nisu ni dozvolili da kazem do kraja:
ORT KUTINA
ORT VRBOVEC
ORK KRIŽEVCI
ORK KAMO OKO VIDI
AK NO LIMITS
AK CROATIA TROPHY
EKSTREM 4X4 MARIJA BISTRICA
ORK SUBOTICA PODRAVSKA
AK ZG OFF ROAD

moram jos neke kontaktirati i to cu pokusati jos danas tijekom dana

u svakom slucaju, g. sculac iz no limitsa ima dodatnih zamisli te bi se volio cuti sa g. "sxxxxxxxem" i pso-om radi razradjivanja detalja.

sve ideje su dobrodosle i bilo bi dobro da razmislite kako da popunimo dan djeci.
odraslima nece smetati i da cijeli dan nista ne radimo vec da samo pricamo, no djeci to nije dovoljno.
bacajte neke konkretne ideje da ih tu razradimo i da se vidi kako jos mozemo svi zajedno poboljsati dnevne aktivnosti djece….
voljela bih da se ovo ne rastegne i da na vrijeme vidimo sto treba poduzet tako da stignemo sve pripremiti (ako treba jos koga ukljuciti, mozda nesto nabaviti i sl.)

npr. prijedlog ork sub. podravska je da bi klubovi mogli napraviti majice sa svojim logacima i podijeliti ih djeci i kazu da je to najmanja stavka koju svatko moze napraviti…

ak no limits planira slicnu akciju za djecu iz vrtica te smo jucer dogovorili da bi to mogli spojiti u jedno…
njegova ideja je da organizira da ta djeca naprave pravi docek leptirima…
ima jos ideja ali ja ne bih sada izlazila sa time dok to ne bude definirano…
ovo su samo ideje i ostavljam ih ovdje jer mozda i vama nesto padne na pamet.

naravno da ocekujem da se i autocrosseri (i off road-autocrosseri J ) ukljuce u ime foruma…

bilo bi dobro i da osmislimo neki naziv pod kojim cemo cijelu akciju voditi (tipa: off roaderi za leptirov osmjeh… ili slicno, bilo sto, smislite nesto - ovo je samo primjer…)
nabacite koji prijedlog jer bij ja onda i sve najave (kod sebe i u ostalim medijima) vezala uz tu parolu…

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri lip 27, 2007 09:02 
Off roader

evo i mene u malom zakasnjenju !

za PSO-a i SCHNEE jedno veliko bravo :bravo :bravo:
bravo :klanjanje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja sam uvijek za dijeciji :s . mozete racunati na mene ! ! !

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri lip 27, 2007 09:07 
Off roderica

tnx ljudi!
ne govorim ja u prazno da ste najjaci!!!!! :D

dajte sada malo razmislite o svemu do sada navedenom pa da pocnemo konkretizirati stvari... a1

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri lip 27, 2007 11:16 
Autocrosser

Ovakvih akcija trebalo bi biti i vise, a ne znam tko je nece podrzati
kako od off-roadera,autocrossera i ostalih zaljubljenika u miris benzina.

Vrh

Naslov: Leptir
PostPostano: sri lip 27, 2007 12:40 

Ne da ste najjači, nego Vam nema premca... stvarno.

Ovako ljudi, Udruga Leptir je 19.06.2007. pokrenula kampanju pod nazivom "U svijetu tišine nisi sam".
Ako želite, možete iskoristiti ovu kampanju i njen naziv te joj se priključiti sa ovim događanjem.
Ako želite, sami smislite naziv koji može biti pridodan nazivu kampanje. Mislim da bi Vam se dobro uklopilo a možete i sami nešto smisliti.

Koliko vidim, situacija se razvija ovako...
01.09.2007. (Subota), Leptirići su pozani kod pso-a na međusobno druženje, upoznavanje sa životinjama, "jedan krug" jahanja na konju, itd.
Potom se okupljaju Off Roaderi sa vozilima, druže se sa djecom, upoznaju ih sa vozilima a možda se netko malo i provoza u terencu...
U jednom trenutku kreće organizirana kolona prema Pazinu (10, 20, 30, 50, 100 vozila - ovisno koliko se okupi) gdje će se održati proslava dana mjesta (točan datum će biti utvrđen kada saznamo datum proslave dana mjesta i objedinjen u jedan događaj).

U Pazinu nas dočekuje organizirana grupa vrtićke djece i kreće druženje sa djecom i Off Roaderima, itd. u svim mogućim kombinacijama.
Možda ne bi bila loša ideja da kolonu dočeka i gradonačelnik (možda čak i župan) i kaže nekoliko riječi jer sa nama dolaze i predstanici Centra za odgoj i obrazovanje djece s posebnim potrebama "Slava Raškaj" iz Zagreba, profi snimatelji ali i mediji.

Potom na scenu stupa Jacques Houdek (naš gost) i održava jedan animacijski koncert za svu okupljenu djecu (svi vrtići plus osnovnoškolci do 4-5 razreda) u trajanju od 45-60 minuta, i tu nastaje pravi show za sve klince.
Vjerujte mi, znam što Jacques radi za klince... Na zadnjem koncertu su skoro razorili kino dvoranu u kojoj smo organizirali koncert...
Heavy metalci su pravi amateri spram toga :lol:

Ako je potrebno, mi ćemo dovesti i zabavni park (veliki zračni tobogani, tramolini, vrtuljci...) kako bi djeca imala što više dodatnih sadržaja.

Mi ćemo od grada Pazina i Istarske županije tražiti financiranje nastupa Jacquesa Houdeka i eventualno zabavnog parka a Vi dogovorite ostalo.
Mi ćemo također dovesti i snimatelja te novinara sa sobom, ali ćemo pozvati i druge medije (HRT, RTL TV, Nova TV, lokalnu TV, radio postaje i novinare) kako bi popratili ovo događanje čime ćemo završiti Leptirovu kampanju "U svijetu tišine nisi sam".

Aktivnost će biti interesantna i zbog naše djece (djece s posebnim potrebama), i zbog obima manifestacije (svi klinci iz okolice) i zbog nastupa J. Houdeka, pa mediji neće moći izbjeći ovo događanje.

Što se zbiva?
- djeca dobivaju jedno nezaborano druženje sa životinjama,
- djeca dobivaju jedno nezaborano upoznavanje sa terencima i vožnje u njima (to su gledali samo na TV-u),
- SVA DJECA na poklon dobivaju nezaboravan koncert Jacquesa Houdeka (o njemu pričaju još tjednima nakon koncerta)
- eventualno dobivaju i neograničen provod u zabavnom parku,
- TZ Pazina dobiva dobru reklamu,
- Leptir dobiva zadovoljstvo izrazima dječjih lica,
- svi ORK i članovi dobivaju odličnu medijsku pozornost i kategorizaciju "socijalno osviještenih" ljudi i klubova.

Naravno da očekujemo i da svi članovi dovedu svoje obitelji i djecu... to ne treba niti naglašavati.

Dakle, ovo je još uvijek radna verzija programa i sve sugestije su i više nego dobrodošle...

Jako mi je drago vidjeti da se u svega nekoliko dana već odazvalo devet klubova, svima Vam zahvaljujem i nadam se da će ovo naše prvo druženje prerasti u tradiciju i da će svako slijedeće biti sve veće i sve bolje.

Pozdrav svima (za sada)

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri lip 27, 2007 14:36 
DoAdmin

evo ovo je i mene iznenadilo..znači datum je još uvijek u zraku..mjesec je siguran..plan cca zabava sto na sat..poslao sam link i croline-ovcima..i imam još jednu idejicu..

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri lip 27, 2007 14:37 
Moderator

No..reci idejicu! :shock:

Vrh

Naslov:
PostPostano: sri lip 27, 2007 16:40 
Off roader

samo da velim na brzinu, kontaktirao sam sa kolegom iz autocros cluba oaza kaj se tiče leptiriča i veli da će mi javiti tokom tjedna koliko bi njih išlo

eto mala pripomoč akciji od mene.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet lip 28, 2007 19:14 
Site Admin

ka dsmo kod autocrossa... imam i ja jednu informaciju/obavijest o kojoj mozemo raspraviti i dogovoriti detalje ovdje...

ali prije toga da kazem da sam kontaktirala jos neke osobe i svi daju puno podrsku…
na popis klubova se jos mogu dodati (to je od jucer i danas... fakat nemam kada, ali vremena jos imamo za ostale kontakte):

AMCD SVIGO
ORK BURA 4X4
ORK USPON 4X4

kontaktiran je i ork kneginec putem jednog clana kluba (do predsjednika nisam mogla doci, vec mi se danima ne javlja), a koji ce (nadam se) prenijeti sve deckima u klubu te mi povratno javiti reakcije… za sada mogu samo reci da sam ih kontaktirala i da mi osoba nije mogla u ime kluba reci nista konkretno pa cekam da mi se jave……

dalje, tajnik AUTO MOTO CROSS DRUSTVA SVIGO – g. damir kraljic je predlozio da napravimo uvertiru tako da organiziramo prijevoz djece do rupe na autocross utrku u njihovoj organizaciji, a koja pada za vikend 14/15. 07.2007.
klopu i cugu im rjesava amcd svigo, a mi bi trebali rijesiti prijevoz (ako imaju slobodan termin tada) i eventualno jos neke popratne stvari…
to nam je i prilika da se sa djecom upoznamo ranije pa ce i oni biti opusteniji u 9. mjesecu.
a, kako mi se cini, nas cro i ozren bi trebali imati okrsaj: buggy i terenac, pa tko bolji… hehehe :twisted:

da skratim, tko god moze taj vikend, ili bar jedan dan, neka planira put u istru (rupa), a tada mozemo i do pso-a pa da razradimo cijelu situaciji i uokvirimo detalje…

ak sam kaj zaboravila, bum vam javila naknadno…
moram ici pisati tekst za autosport, obraditi slike itd.

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: