HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: uto sij 21, 2020 10:17.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon lip 25, 2007 19:56 
Moderator

:D :D Mi smo IN (moja draga i ja) ako bude u 8. mjesecu. Do tada smo rasprodani :D :D :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: pon lip 25, 2007 22:59 
Off roader

:oops:
Moje skromno mišljenje je da bi trebalo doći k djeci jer će onda i njihova okolina koja im je prva na udaru to bolje prepoznati i možda još više pokušati pomoći.Što se tiče natjecateljskih vozila mislim da je to za djecu preveliki zalogaj (da se nebi strašili pa smo onda napravili čudo). :wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto lip 26, 2007 02:07 
Site Admin

preseljen post iz jos jedne otvorene teme "leptiric":
Neba je napisao/la:
Apsolutno podržavam pijedlog. Stavljam sebe i vozilo na raspolaganje. Samo javite što i kada treba.

if off road is a sin I'll go straight to hell! :mig :suzuki:

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto lip 26, 2007 08:19 
Off roader

Ja sam za svaki oblik akcije. Pogotovo za neko forumsko-humanitarno okupljanje.

Zadnja izmjena: alan ford eskort; uto lip 26, 2007 15:16; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

Naslov: Najbolji ste...
PostPostano: uto lip 26, 2007 11:10 

Dragi naši Off Roaderi - NAJBOLJI STE!!!
Jako nas je ganula Vaša spremnost da pomognete, da se uključite i da nešto učinite za djecu sa posebnim potrebama.
Još danas ćemo kontaktirati pso-a za dogovor oko aktivnosti.

Jako nam se sviđa ideja cjelodnevnog druženja ali Vam moram reći da od ukupnog broja djece, njih gotovo 250, događanju mogu u ljetnom terminu prisustvovati svega cca 10%, uglavnom stoga što je dio djece sa roditeljima (po cijeloj Hrvatskoj), dio roditelja je u udomiteljskim obiteljima (nemaju roditelje a tijekom školske godine pohađaju Slavu Raškaj) a ima i (NAŽALOST) roditelja koji svoju djecu ne puštaju nikuda.

Dakle, do početka školske godine govorimo o cca 15-20 djece koja bi prisustvovala ovom događanju u ljetnom terminu.

Za vrijeme trajanja školske godine (npr. prije ljeta) možemo izorganizirati druženje sa svom djecom (predškolci, osnovnoškolci i srednja škola).

Dakle, s veseljem prihvaćamo Vašu ideju za jednodnevnim druženjem u bilo kojem dijelu Hrvatske (djeca će upoznati Lijepu našu) i pozivamo sve članove da povedu i svoju djecu i obitelji (ili ljubavnice/ljubavnike kome je zgodnije :D ) kako bi se djeca bolje upoznala i družila.

Ovo ćemo koordinirati sa pso-om kako bi sve ispalo kako treba.

Udruga Leptir je trenutno u ljetnoj kampanji po pet Hrvatskih županija (Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Zagrebačka, Bjelovarsko-bilogorska i Požeško-slavonska) pa ćemo ovaj program uvrstiti u naš kalendar događanja te najaviti u svim medijima, te naravno, zahvaliti svim Off Roaderima na interesu i sudjelovanju, baš kao i na tiskovnoj koju pripremamo.

Osim toga, u 9. mjesecu pripremamo velike dječje susrete gdje će prisustvovati najmanje 3.000 djece, uz športsko-rekreacijski program sa podjelom nagrada najuspješnijim natjecateljima, kreativne radionice, koncert i kazališne predstave, zabavni dio, rekreacijske sadržaje, itd.
Svi ste pozvani, a možda ne bi bilo loše da se Vaša djeca okupe u tim i nastupe kao "Hrvatska Juniorska Off Road" ekipa na dječjim susretima.
Dječji susreti su namijenjeni djeci do 11 godina starosti.
Ovo događanje će biti izvrsno medijski popraćeno (TV, radio, novine).

Nakon toga, u Listopadu mjesecu (10. mjesec) pripremamo akciju pošumljavanja Zrinjske gore koja je u potpunosti devastirana nekontroliranom sječom šuma, a sudjelovati će gotovo 300 djece.
I opet ste svi pozvani.

Za slijedeću godinu se kalendar događanja trenutno izrađuje pa još uvijek ne mogu govoriti o aktivnostima u 2008., ali do tada još imamo vremena.

Popularni dječji pjevač Jacques Houdek je Leptirov ambasador dobre volje, te nas prati na svim većim događanjima, a za djecu trenutno imamo 4 koncerta u organizaciji.
Ukoliko želite, možemo zajednički organizirati i koncerte u Vašim sredinama - na radost djece.

Krajem ljeta nam se kao Ambasador (u glumačkim vodama) priključuje i Goran Navojec pa ćemo time pokriti glazbu i glumište, a športskog ambasadora tek trebamo pronaći.
Dakle, naši nas ambasadori prate kuda god idemo i pomažu nam da djeci život bude ljepši i ugodniji, zajednički radimo marketing u javnosti, itd.

Trenutno smo i u aktivnosti pregovaranja sa TZ grada Nina da nam pomognu organizirati smještaj u nekom od kamopova ili apartmana, jer vjerovali ili ne, ima dječice koja još nisu vidjela more a posjet moru (kupanje i brčkanje u vodi) je jedan od jako dobrih vidova rehabilitacije, pa ćemo vidjeti što će od svega toga biti.

Sve u svemu, ostajte zdravi, lijepi i veseli dok sve ovo ne izorganiziramo a nakon toga se i vidimo svi zajedno na druženju, što će, nadam se, prerasti u tradiciju jer ovoj dječici stvarno nije potrebno puno.

Srdačan pozdrav od svih Leptira i Leptirića

Vrh

Naslov: Re: Najbolji ste...
PostPostano: uto lip 26, 2007 15:16 
Off roader

Leptir je napisao/la:
Dragi naši Off Roaderi - NAJBOLJI STE!!!
Jako nas je ganula Vaša spremnost da pomognete, da se uključite i da nešto učinite za djecu sa posebnim potrebama.
Još danas ćemo kontaktirati pso-a za dogovor oko aktivnosti.

Pošto Vi najbolje znate koje su potrebe djece i sta bi ih veselilo predlozite kako da pomognemo i mi cemo se potruditi da se odozavemo u sto vecem broju.

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto lip 26, 2007 16:39 
DoAdmin

e pa okvirno ovako..čul sam se telefonski s leptirom a i s šeficom i okvirno bi to trebalo bit 01.09 2007..datum je okvirni i treba ga potvrdit..leptir je bio oduševljen idejom da se klinci dofuraju u istru ( došli bi s roditeljima a neke bi mogli i dofurat i off-roaderi iz gornjih krajeva)..
e sad pošto imam seljačko domačiinstvo i brdo životinja to bi uz terence bilo super kombinacija..plus..mogli bi klinci popodne i na more pošto ga neki nisu nikad vidjeli..ja i šefica budemo kontaktirali sve klubove i predložili ideju..a molim da se forumaši ovdje uključe u organizaciju.. :( :) :D

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto lip 26, 2007 16:41 
DoAdmin

btw..znam da je istra daleko nekima ali mislim da se moramo malo žrtvovati za dobrobit djece..a plus bit će i nama jedno lijepo druženje i vjerujem ako izvučemo osmijeh na dječija lica da se budemo svi bolje osječali..

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto lip 26, 2007 17:37 
Moderator

ok pso, sta se toga tice mi cemo biti spremni....

Vrh

Naslov:
PostPostano: uto lip 26, 2007 18:27 
Off roader

I mi čekamo poziv.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: