HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet stu 22, 2019 07:52.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Issuzu Troper
PostPostano: uto kol 12, 2008 08:25 

Dobro si primetio,nuzda zakon menja,ali sve u svemu jako su dobra vozila i neopravdano su potcenjena , na forumima se jako malo pise i diskutuje o njima.Meni se kod Tropera,pored svih njegovih dobrih osobina,najvise svidja njegova udobnost.Ide preko losih terena kao ladja.Iskusni clanovi,dajte neko svoje misljenje ako ste imali prilike da se sretnete sa ovim izvrsnim terencem.Hvala.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 18, 2008 10:19 
biker

Ako netko treba pomoć oko Isuzu-a (bilo koji model) dijelove limarije mehanike, lift kit, body lift bilo što može se javiti na pp ili 092 11 31 300

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ruj 18, 2008 19:40 

Hvala imacu to u vidu.Pozdrav.

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 07, 2010 00:38 
Off roader

Nudi se Trooper, mislim 88 g, 2.6 benzinac, izgleda lijepo i očuvano sa nekih 120tkm i to čovjek garantira(ajde vjerovat ću mu , skoro smo i krv). Od opreme ima samo vebasto, čini mi se.
Kupio bi ga moj kum za lov. Cijena je 20000 kn.
Ajde nek netko napiše malo više o tom autu, neke osobine i neke mane. Sad je prilika, a ne ko kad sam ja kupovao ćiru, niko ništa pametno, a kad sam kupio Renixa onda je bilo... a zakaj nisi kupio HO, od 91 na dalje... zakaj ovo... zakaj ono.
Kakav je na terenu, u usporedbi sa ćirom npr.? Auto bi se koristio za lov, nikakav pretjerani OR, proči nekim šumskim blatnim putem, niz livadu i istom nazad i tako.
Kakva je potrošnja? Jel pouzdan što se tiče kvarova, nabavka dijelova?
Uglavnom, napišite što znate.
Hvala

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 07, 2010 12:24 
Off roader

:D Paaa... moja iskustva recimo... '90-ih san vozija model iz '82-'83.
Kad je doša meni u ruke ,već je napravija nekih 250K km.
Limarija mu je bila iščvokana i totalno gnjila,i virujen da su je samo bočne naljepnice držale na okupu,međutim, mehanika je radila besprijekorno.
Pošto je to bilo u vrime rata,možeš zamislit kuda se to auto vozilo,ko ga je sve vozija i kako ga je vozija... i kako se održavalo....u mene je bija nekih 2-3 miseca i osim strahovitog škripanja u vožnji,ne znan ni sam čega ne..., nikad nije sta ni zakašljuca, prolazija je onuda di se neko ne bi ni pješke uputija...i koliko se sićan trošija je nekih 15-ak l. Jednom je nagazija na PP-minu,pa se nešto pokvarilo :wink: , ne znam ,tada već nije bija u mene.
Isto tako znan čovika, kupija ga je novoga tamo negdi '95-'96 u Njemačkoj.Lani ga je proda sa 600K km na satu. :shock:,nikad ništa...servisi i to je to....
Jeli triba još ..... ? :D
:wink:

Vrh

Naslov:
PostPostano: ned ožu 07, 2010 14:37 
Off roader

Hvala, ne treba.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ožu 11, 2010 12:32 
Off roader

E fućkaj ga, sad kuma zanima kako Trooperu funkcionira 4x4 pogon, uključenje, hubovi i sl?
Malo sam tražio po netu ali nisam baš najbolji sa engleskim.
Pročitah da neki modeli, sa oznakom "G80" imaju limited-slip zadnji diferencijal. Motori 2.6, 4 cilindra, potrošnja cca 10l, 4x4 do 15l.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ožu 11, 2010 12:48 
Moderator

:D :D :D Ukljucenje rucicom u kabini i hubovima na prednjim kotacima. Znaci: Ukljucis hubove u smjeru strelice, u kabini ukljucujes rucicom sto zelis. Rucica je pokraj mjenjaca.

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ožu 11, 2010 17:47 
Off roader

Jeep je napisao/la:
:D :D :D Ukljucenje rucicom u kabini i hubovima na prednjim kotacima. Znaci: Ukljucis hubove u smjeru strelice, u kabini ukljucujes rucicom sto zelis. Rucica je pokraj mjenjaca.

Točno :D , postoje obe verzije i sa manual-locking hubs i sa auto-locking hubs.Ovaj dotični je ima auto.
Klasično uključivanje 2WD-4WD Hi-4WD Lo.
Mislin da ovi noviji modeli imaju AWD-Torque on demand pogon.
Za diff, ne znam. :?

Vrh

Naslov:
PostPostano: čet ožu 11, 2010 18:22 
Off roader

Da bih ja to shvatio i znao prenijet, ima reduktor i zaklj. sred. diferencijala kao i na mom ćiri(+ što ja imam i 4All Time)? Koliko su ti hubovi kvarljivi i jel se moraju stalno isključivati ili mogu ostati vječno uključeni?

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 29 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: