HR OFF-ROAD FORUM

Dobrodošli na HR OFF-ROAD forum!
Sada je: pet svi 29, 2020 05:35.

Vremenska zona: UTC + 02:00

Pravila foruma

Pravila foruma

Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: prevarant
PostPostano: sub pro 31, 2011 16:48 
Off roader

Evo ovim putem molim cijenjene kolege forumaše za pomoć oko otkrivanja prevaranta koji je krivotvorenim uplatnicama olakšao Zenteren za jedno vitlo i još neke druge stvarčice.

Molim forumaše da obrate pozornost ako se negdje u prodaji ili na nekom vozilu pojavi novo novcato WARN vitlo XD9000 i sa serijskim brojem 1490560.(broj če možda biti i izbrušen)
Osim vitla traže se i gurtne ARB od 20m i 5m,Hella Rally 4000 chromium daljinke promjera 22,5cm te jedna Hi Lift dizalica 120cm

Vitlo i te ostale stvari su dosta specifične i nema ih puno i ne prodaju se na puno mjesta i siguran sam da če se negdje pojaviti pa Vas molim da ako to negdje primijetite javite mi isključivo na broj 091 3750 668 (idem na godišnji i neču biti blizu interneta pa nemojte ovdje)
Radi upozorenja da još netko ne nasjedne kao ja evo vam i kratki opis osobe: ima oko 25g., visine oko 170cm ,izrazito debela svinja od oko 120kg,plavokos,nosi naočale i kod mene je došao sa crvenim VW Polom predzadnje generacije.U jednoj drugoj firmi gdje je izveo istu stvar došao je sa vučnom službom.Predstavlja se kao Ivan i traži ponude na poduzeće KM-Antunović (naravno, u toj firmi nikad nisu čuli za njega).Iskreno se nadam da više nitko neće ispasti naivac kao ja...

Za informaciju o navedenoj opremi ili toj osobi slijedi nagrada!!!

Hvala i sve najbolje u 2012!!!!!!!

Vrh

Naslov: Re: prevarant
PostPostano: sub pro 31, 2011 19:52 
DoAdmin

:what
treba mu :cek
jel more kakve slike

Vrh

PostPostano: sri sij 04, 2012 01:04 
Off roader

:shock: čuo sam za jednu takvu sličnu prijevaru pred jedno dvije god u chipoteci u rijeci. tako da općenito - ljudi pripazite. no da ne idem u OT...

lasta je napisao/la:
:what
treba mu :cek
jel more kakve slike

:a1

Vrh

PostPostano: sri sij 04, 2012 10:42 
Off roader

To možda i neće završit u OR vodama.Mogće je da su to ona ekipa šta kupe olupine i prodaju u staro željezo. Ta je oprema idealna za takav biznis.Pogotovo šta si reka da se negdi pojavija i s kamionom vučne služhe.

Vrh

PostPostano: sri sij 04, 2012 14:45 
Off roader

cobalt je napisao/la:
To možda i neće završit u OR vodama.Mogće je da su to ona ekipa šta kupe olupine i prodaju u staro željezo. Ta je oprema idealna za takav biznis.Pogotovo šta si reka da se negdi pojavija i s kamionom vučne služhe.

:hm :hm
ima nešto u tome

Vrh

PostPostano: sri sij 04, 2012 15:25 
Off roader

Pa isplatilo bi se raspitat na tim otkupnim mjestima starog željeza poznaje li ko lika po opisu. Nema ih valjda u Zg i okolici 200.

Vrh

PostPostano: sri sij 04, 2012 20:45 
Off roader

cobalt je napisao/la:

Vitlo i HiJack na odpad!? :nez

Jeep CJ, YJ, Nissan GR, Defender, Isuzu 2,8TD - Križanac

Vrh

PostPostano: sri sij 04, 2012 20:56 

I ovaj je dobar,javio se na moj oglas iz Njuškala.
Ok, actually i live and work here in USA as a sailor, so am going to make arrangement on how this car will be ship to my home, What is the body condition?? i will take care of all shipment preparations and think 3000$ is a good price and payment will be sent through PayPal, do you have a paypal account?? get back to me immediate so that i can process the payment and after that the car will be pick you at your home..

await your response.

Dennis Daughness

Vrh

PostPostano: sri sij 04, 2012 22:00 
Off roader

Digger je napisao/la:
cobalt je napisao/la:

Neee, nego vitlo montirano na kamion. HiJack, prava alatka za te stvari...reflektori...
A to san primjetija u zadnje vrime koliko se pojavilo te ekipe šta kupe olupine, staro željezo i sl. Gledam čime su im opremljeni ti kamioni, pa mi palo na pamet...
Ne mora značit da sam u pravu, isto tako ne znači da će se oprema pronać tu, ali može nać lika koji ga je oženija. S takvim kamionom sigurno nije kooperant HAK-a, pa ga moš dobit na tel 1987 :wink:

Vrh

PostPostano: čet sij 05, 2012 08:22 
Off roader

cobalt je napisao/la:
Digger je napisao/la:
cobalt je napisao/la:

Neee, nego vitlo montirano na kamion. HiJack, prava alatka za te stvari...reflektori...
A to san primjetija u zadnje vrime koliko se pojavilo te ekipe šta kupe olupine, staro željezo i sl. Gledam čime su im opremljeni ti kamioni, pa mi palo na pamet...
Ne mora značit da sam u pravu, isto tako ne znači da će se oprema pronać tu, ali može nać lika koji ga je oženija. S takvim kamionom sigurno nije kooperant HAK-a, pa ga moš dobit na tel 1987 :wink:

Ok, kužim. To je moguče! :aha

Jeep CJ, YJ, Nissan GR, Defender, Isuzu 2,8TD - Križanac

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 02:00

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži: